Atribuită Cumpărare directă

Tastatura+mouse Microsoft 850,Lampa proiector Epson ELPLP67,Mouse Microsoft 1850,Incarcat cartus imprimanta negru + color,Cilindru Samsung ML 1660,Toner Canon FX10,Incarcat cartus toner

Număr anunț
DA26275554
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Sover Elek Joseni (CUI 4246203)
Furnizor / câștigător
SERVER HARGITA SRL (CUI 15306211)
Cod CPV
30237460-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.031,93 RON
Valoare atribuită
2.031,93 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.031,93 RON

din 2.031,93 RON estimat