Atribuită
Cumpărare directă
10 8703684 RUBIN - ETAJERA 1/2 USI SONOMA DDM 1C BUC 2,00 349,00 586,55 111,45 20 8703681 RUBIN - ETAJERA MICA SONOMA DDM 1C BUC 2,00 169,00 284,03 53,97 30 8054927 MASA TASHA ST. BARDOLINO 2C BUC 1,00 229,00 192,44 36,56 40 8015099 SCAUN FELICIA C11 BUC 6,00 65,90 332,27 63,13 50 8050419 BIROU JAN SONOMA+ALB 1C BUC 3,00 299,00 753,78 143,22
- Număr anunț
- DA26272921
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU (CUI 29448887)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.149,07 RON
- Valoare atribuită
- 2.149,07 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.