Atribuită
Cumpărare directă
1. Criotuburi sterile Nunc, 1.8 ml, Set de 50 buc - Cantitate 3 seturi 2. BD vacutainer hematologie cu k2 EDTA dop mov 3 ml, Set de 100 buc - Cantitate 3 seturi 3. BD vacutainei biochimie dop rosu 6 ml cu clot activator, Set de 100 buc - Cantitate 3 seturi Conform Raport de analiza nr. 25212/28.08.2020
- Număr anunț
- DA26271154
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 594,18 RON
- Valoare atribuită
- 594,18 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.