Atribuită Cumpărare directă

Acumulator auto 12V 214Ah 1400A EMS CARANDA HEAVY DUTY Dimensiuni: 518 x 273 x 242 (mm) Garantie: 2ani Acumulator sigilat, fara intretinere, cu o mare rezistenta la vibratii. Sunt prevazute cu supapa de siguranta de tip “flame arestor” montata in capac. Au dopuri speciale cu labirint și capac dublu care asigura recombinarea oxigenului si hidrogenului. Se previne astfel pierderea de apă și scurgerea de electrolit. Electrodul pozitiv încorporează argint, staniu și aliaje de calciu (PbCaAg), în timp ce electrodul negativ încorporează calciu (Pb-Ca), asigurându-se astfel o pierdere minimă de apă. Aplicatii Camioane si camioane articulate, TIR, vehicule de distributie, autocare si autobuze, vehicule utilizate pentru servicii publice, utilaje de constructii, vehicule agricole. STIMATI CLIENTI – In conformitate cu HG 1132/2008, la cumpararea acumulatorilor auto, aveti obligatia sa returnati acumulatorii uzati. Va multumim ca participati alaturi de noi la protectia mediului.

Număr anunț
DA26263744
Autoritate contractantă
S.C. TRANSPORT LOCAL S.A. (CUI 1219301)
Furnizor / câștigător
CARANDA BATERII SRL (CUI 1560677)
Cod CPV
31431000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.185,42 RON
Valoare atribuită
1.185,42 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.185,42 RON

din 1.185,42 RON estimat