Atribuită Cumpărare directă

ACE BLENCH REGULARBOX2L 13 TPS REZ. MOP BUMBAC MAR.L 2 15 DOMEST.DEZ.PINE FR.750ML 5 SANO SPARK LAVANDA DET.VASE 30 JASOL SAPUN LICHID 5L 30 ACE POWER GEL FLORAL 750ML 20 SANO CLEAR DETERGENT GEAMUR 15 ACE WC GEL DECALCIFIANT 700 20 SANO FLOOR FRESH HOME LUX.H 10 NUFAR PT.FAIANTA 3L

Număr anunț
DA26266206
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA GHEORGHE SINCAI BIHOR (CUI 4687188)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.160,88 RON
Valoare atribuită
2.160,88 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.160,88 RON

din 2.160,88 RON estimat