Atribuită Cumpărare directă

rafturi metalice zincate h=1,9m latime 0,65m, polita inox pe 3 nivele - 12,35 ml si rafturi metalice industriale h=2,7m,latime 0,9m 4 polite - 8 ml. Produsele vor fi insotite de certificate.

Număr anunț
DA26269185
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
ANDI-METAL-FLOR SRL (CUI 29160190)
Cod CPV
45223100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.184 RON
Valoare atribuită
18.184 RON
Data publicării
05.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.184 RON

din 18.184 RON estimat