Atribuită Cumpărare directă

1 Rulment sarcina suport arc față Dacia Logan 1,6 MPI/ 64kw 2005 buc 2 8,00 2 Cardan principal cutie viteze-reductor (Saviem turbo) buc 1 560,00 3 Cap de bară (RABA FA R10215) buc 2 34,00 4 Capete de bară stânga - dreapta (RABA) buc 2 34,00 5 Cilindru frana fata (RABA FA R10215) buc 2 74,00 6 Kit ambreiaj Raba Ø 420 mm ( Rulment presiune, disc ambreiaj, Placă presiune) buc 1 645,00 7 Coliere buc 18-25 mm 10 0,50 8 buc 22-30 mm 10 0,60 9 buc 40-47 mm 10 0,90 10 Curea trapezoidală 1300x12,5x10 buc pt. motor D 2156 HMN8 4 8,00 11 Filtru ulei Lombardini diesel buc 2 8,00 12 Disc debitat 125x1x22,23 buc 5 3,00 13 Set lamele ştergător parbriz D. Logan I 2006 set serie şasiu: UU1SDABH36537666 tip aerotwin multi-clip 500 mm; 1 8,00 14 Set papuci electrici set 2 2,00 15 Set siguranţe fuzibile plate set 2 2,00 16 Set siguranţe fuzibile plate mini set 2 2,00 17 Şaibă etanşare din cupru Ø 6 mm buc 10 0,30 18 Şaibă etanşare din cupru Ø 8 mm buc 10 0,30 19 Vopsea galben kg Auto 3 12,00 20 Vopsea rosu kg Auto 3 12,00 21 Pensule 70 mm buc 5 5,00 22 Perii de spălat auto cu mâner buc 10 6,70

Număr anunț
DA26270141
Autoritate contractantă
UNITATE MILITARA 01910 (CUI 42051344)
Furnizor / câștigător
MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI 16752778)
Cod CPV
34320000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.778 RON
Valoare atribuită
1.778 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.778 RON

din 1.778 RON estimat