Atribuită
Cumpărare directă
DOZ INTELL MA;Jd dozator Intellicare manual alb Buc 10 420831;Discount acordat clientilor Buc 1 SOFT CARE DES 1.3;Dezinfectant maini Soft Care Des E 1.3L Intellicare 100938828 Buc 20 CIF DEZ 5;Jd cif dezinfectant 2in1 5L W849 7518653 Bidon 2 MAXIL ULTRA RAPID 1L;Rc maxil ultra rapid dezinfectant 1L Buc 10 SL MAR 5 HEY;Hey sapun lichid Mar Verde 5L Bidon 5 HIG JUMBO 350DP;Dp hartie igienica jumbo, alba, 2 pl, 160m* Rola 24 DOMESTOS PROF 5L;Jd domestos profesional 5L pin fresh Bidon 5 CIF OXYGEL;Cif Oxygel detergent universal 2L Buc 1 DET PARD LACR CR;Cr detergent pardoseli premium Lacramioara 5L Buc 5 MAN LATEX M;Santex manusi pudrate latex M 100 buc/cutie Cutie 6 MASTI FACIALE;Masti faciale cu elastic 50buc/set Cutie 10 BICLOSOL;Pastile clorigene Biclosol Buc 2 SACI 35-50 NGR;Saci menaj 35L, negri, HDPE, 50buc/rola Rola 20 SACI 60-20 NGR;Saci menaj 60L, negri, HDLD, 20buc/rola Rola 20 SET WC;Set wc perie + suport Buc 3 LAV UNIV 5;Laveta universala 5 buc/set Sweet Home Set 20 MOP 200G;Sh mop sireturi 200gr Buc 12 COADA MET 1,3CR;Coada metalica cromata 1,3m Buc 12 GALEATA 12S;Galeata 12L rotunda cu storcator Buc 12 PRV VERDE DP;Dp prosop V fold, verde, 1pl Pachet 80 RACLETA TELESCOPICA;Racleta geam cu coada telescopica Buc 2 COS 10PED;Cos gunoi 10L cu pedala Buc 6 COS 18PED;Cos gunoi 18L cu pedala Buc 2 MATURA EURO;Matura Euro Buc 5 COADA LEMN 1,2;Coada lemn natur 1,2m Buc 5 OMO A 7;Jd detergent praf Omo Automat rufe albe 7kg Sac 1 CUTIE DEP58L;Cutie depozitare roti 58L Buc 5 C
- Număr anunț
- DA26265285
- Autoritate contractantă
- SCOALA "GEORGE CALINESCU" Iasi (CUI 15707736)
- Furnizor / câștigător
- CRIANCEZ SRL (CUI 27589880)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.140,97 RON
- Valoare atribuită
- 4.140,97 RON
- Data publicării
- 04.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.