Atribuită Cumpărare directă

1 Sapun 500 ml buc 200 2,82 lei 2 Hartie ig. 2 str,24 role/pachet pach 15 13,73 lei 3 Lavete universale 3 buc/set set 400 1,50 lei 4 Masca protectie marimea M si L, 3 str. buc 500 0,65 lei 5 Manusi latex, 100/cutie cut 5 32,00 lei

Număr anunț
DA26259558
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.854,95 RON
Valoare atribuită
1.854,95 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.854,95 RON

din 1.854,95 RON estimat