Atribuită Cumpărare directă

CORP POMPA QS4X 8-17 include taxa timbru verde de 5 lei/buc 1 Buc 1764.71 1764.71 MOTOR 03.220.45 1X220-230V 50HZ include taxa timbru verde de 12 lei/buc 1 Buc 2277.31 2277.31

Număr anunț
DA26278024
Autoritate contractantă
Comuna Posta Calnau (CUI 3724520)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI 7037953)
Cod CPV
42122000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.042,02 RON
Valoare atribuită
4.042,02 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.042,02 RON

din 4.042,02 RON estimat