Atribuită Cumpărare directă

Mobile 3 Promo S-30 numere Plan tarifar cu minute si SMS-uri nelimitate in: reteaua Telekom Romania, reteaua Telekom Romania Mobile, in toate retelele nationale si 4 GB/luna reprezentand traficul national inclus in abonament pentru traficul efectuat la o viteza maxima in 4G/4G+ (LTE/LTE+) de 150 Mbps download si 50 Mbps upload. Dupa consumarea traficului recomandat, traficul aditional nu va fi tarifat, iar viteza maxima de download va scadea la 256 Kbps. Pentru a asigura stabilitatea si disponibilitatea serviciului, continutul de tip video va fi disponibil la un profil cu rezolutia de maxim 480p si 1.5 Mbps. Planul tarifar este incompatibil cu accesul la serviciul Roaming.  Voce Premium 9numere O linie de acces cu trafic nelimitat in reteaua Telekom Romania si, in reteaua Telekom Romania Mobile, in retelele nationale fixe, retelele nationale mobile si catre retelele internationale zona UE fix, SUA&Canada fix si mobil, Serviciu de mesagerie (Biz Messenger) si SLA Standard (SLA Standard numai pentru tehnologia TDM). Pret total lunar 117 euro fara TVA 1 EURO = 4.8393 Lei

Număr anunț
DA26273206
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
64210000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.794,40 RON
Valoare atribuită
6.794,40 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.794,40 RON

din 6.794,40 RON estimat