Atribuită Cumpărare directă

Maner lateral stanga brancarda Kartsana - 1 buc Maner lateral dreapta brancarda Kartsana - 1 buc Sistem fixare targa Kartsana - 1 buc Prezenta tine loc de comanda

Număr anunț
DA26279648
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA DOLJ (CUI 7725510)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.360 RON
Valoare atribuită
3.360 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.360 RON

din 3.360 RON estimat