Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza 4000 buc. masti de unica folosinta, albastre , cu urmatoarele caracteristici ; Produs avizat de Ministerul Sanatatii , inregistrat ca dispozitiv medical . Masti cu elastic, permit o respiratie fara efort si constituie o bariera eficace de filtrare - se adapteaza perfect la forma fetei si garanteaza o protectie maxima - mastile medicale sunt folosite pentru protectia cailor respiratorii - este un bun mediu de preventie in imprastierea de virusi care se transmit pe calea aerului - masca chirurgicala permite o respiratie fara efort si constituie o bariera eficace de filtrare - prindere cu elastic - 3 pliuri, 3 straturi - culoare: albe sau albastre - ambalare: 50 bucati / cutie - marcaje CE - vor fi insotite de certificat de conformitate /calitate ; Transportul pana la sediul beneficiarului este inclus in pret .
- Număr anunț
- DA26268830
- Autoritate contractantă
- ORASUL SLANIC MOLDOVA (CUI 4278442)
- Furnizor / câștigător
- IOANA N&M SRL (CUI 15940153)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 04.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.