Atribuită Cumpărare directă

SET BERARIE CLASA A 50X220CM,ASPIRATOR WD 6P PREMIUM 1.348-270.0, SET 4 SACI PT WD /MV 4/5/6 2.863-006

Număr anunț
DA26287934
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BARCEA (CUI 29097832)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39121200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.643,19 RON
Valoare atribuită
2.643,19 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.643,19 RON

din 2.643,19 RON estimat