Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA pentru asigurat persoana juridica, unitate a statului, medicala sau invatamant, pentru 1 autoturism inmatriculat in Romania Bucuresti, marca VOLKSWAGEN PASSAT, 1968 cmc, 103 kw, 2060 kg, clasa B/M: B8 Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: septembrie 2020. Prima de asigurare se recalculeaza la data emiterii politei, in functie de tariful in vigoare de la acea data si de istoricul daunelor. Riscuri asigurate-conform legislatiei in vigoare.

Număr anunț
DA26284494
Autoritate contractantă
ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
667,58 RON
Valoare atribuită
667,58 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

667,58 RON

din 667,58 RON estimat