Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE PENTRU CURATENIE SI INTRETINERE - CF. 20148385

Număr anunț
DA26278154
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SFANTA MARIA (CUI 29115394)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.583,86 RON
Valoare atribuită
2.583,86 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.583,86 RON

din 2.583,86 RON estimat