Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DIVERSE ARTICOLE 3027355 DISTRIBUITOR AUTOM. SAPUN 1200ML 69082,1 6 BUC 5007805 TESA REP.4688 GAFFER TAPE 25/50 VERDE 3 BUC 1048103 HOFF SET 24 BATERII ALKALINE LR6 AA 1 SET 1048101 HOFF SET 10 BATERII ALKALINE LR6 AA 1 SET 1048099 HOFF SET 4 BATERII ALKALINE LR6 AA 1 SET
- Număr anunț
- DA26288149
- Autoritate contractantă
- COMUNA BOLBOSI (CUI 4666428)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 771,88 RON
- Valoare atribuită
- 771,88 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.