Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE: 1. Motocoasa Husqvarna 525RX –966776801 - 1679.83 1 BUCATA 2. Suflanta Husqvarna 120i B cu 1 acumulator si 1 incarcator - 967976102 - 1260.50 1 BUCATA 3. Acumulator Husqvarna BLI100 - 967091801 - 504.20 1 BUCATA

Număr anunț
DA26290436
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
Furnizor / câștigător
COSMA INSTALATII SRL (CUI 16392563)
Cod CPV
43325100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.444,53 RON
Valoare atribuită
3.444,53 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.444,53 RON

din 3.444,53 RON estimat