Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE CURATENIE ISU DAMBOVITA CF ANUNT PUBLICITAR NR. ADV1166952/03.09.2020

Număr anunț
DA26286333
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta BASARAB I al jud. Dambovita (CUI 4207069)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.951 RON
Valoare atribuită
4.951 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.951 RON

din 4.951 RON estimat