Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare contra accidentelor: - ASIGURAREA DE ACCIDENTE A PERSOANELOR AFLATE IN AUTOVEHICULE/Nr inmatriculare: HR06LKG, Total Suma Asigurată / persoana: 783 RON, Total Suma Asigurată / autovehicul: 13.311 RON, VALABILITATE: 12 LUNI, PA: 80 RON/OMNIASIG - ASIGURAREA DE ACCIDENTE A PERSOANELOR AFLATE IN AUTOVEHICULE/Nr inmatriculare: HR06AKS, Total Suma Asigurată / persoana: 783 RON, Total Suma Asigurată / autovehicul: 13.311 RON, VALABILITATE: 12 LUNI, PA: 80 RON/OMNIASIG, conform Cerere oferta de pret 1741/03.09.2020, si Oferta acceptata de Scoala nr. 1766/04.09.2020

Număr anunț
DA26284574
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TAMASI ARON LUPENI (CUI 13378882)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66512100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
160 RON
Valoare atribuită
160 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

160 RON

din 160 RON estimat