Atribuită Cumpărare directă

- CAT7 300mbps - 2 x porturi externe SMA Antene - Wireless: 802.11a / b / g / n / ac. 3 x porturi GE LAN (RJ45) 1 x port GE LAN / WAN (RJ45) - Înălțime 13 cm - Lățime 21,9 cm - Adâncime 1,5 cm - Greutate 349 grame

Număr anunț
DA26286802
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
FATHER EQUIPMENT S.R.L. (CUI 34714713)
Cod CPV
32413100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
560 RON
Valoare atribuită
560 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

560 RON

din 560 RON estimat