Atribuită
Cumpărare directă
ASEVI 5L 12 42.58 SAPUN LICHID 5L POINT 10 15.85 HARTIE IGIENICA 200 GR 360 0.75 PROSOP CAMILA 150M (6/BAX) 60 13.4 DOMESTOS 750ML 25 7 DERO SURF AUT 20 KG 1 119.65 DERO SURF MAN 20 KG 2 124 DETARTRANT NUFARUL 1L MISAVAN 25 6.49 CIF 500ML CREAM ALB 10 6 PRONTO SPRAY MOBILA 10 10.5 CLIN GEAM/ AJAX GEAM 30 5.9 MATURA EUROPEEA 15 4 COADA DIN LEMN 15 1.7 SACI MENAJ 120 L 100 4.5 SACI MENAJ 35 L 100 3 MANUSI MENAJ 10 2.5 MANUSI CHIRURGICALE L,XL 6 65 AXION PASTA 450G 2018 10 7.54 BURETI VASE ACORD 20 0.45 BURETI INOX MARI 20 0.95 BREF 4 BILE 2020 50 5 GALEATA STORCATOR+ROTI 5 9.5 VOPSEA SATIN ALB 4L 3 47.5 BIOCARPET 5 7.5 PUBELA 55L 20 33.61 HALAT DOC C1 4 47 PERIE PLAFON 5 5.18 COADA DIN LEMN 5 1.7 PULVERIZATOR 1L 30 5.68 MATURA PAIE CU COADA 5 9.82 CLOR 5L 10 8.4
- Număr anunț
- DA26279660
- Autoritate contractantă
- SCOALA ION CREANGA BUZAU (CUI 18822632)
- Furnizor / câștigător
- KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI 27773873)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.819,86 RON
- Valoare atribuită
- 5.819,86 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.