Atribuită
Cumpărare directă
PLACI PETRI 55 MM ASEPTICE VENTILATE 10 BUC, Trypticasein Soy Agar (TSA) Ph. Eur., Agar Mueller Hinton, SERINGI 10 ML, TUBURI CENTRIFUGA 15 ML STERILE PREMIUM LINE, PARA CAUCIUC STANDARD 10 ML ISOLAB, MASCA PROTECTIE FFP2, MANUSI LATEX STERILE MARIMEA L, PIPETE 10 ML SEROLOGIE PP STERILE, STICLA MCCARTNEY 25 ML, PENSETE PENTRU LAMELE SI MEMBRANE, ANSA OTEL INOXIDABIL 50 MM ISOLAB / 10 BUC, PIPETE 25 ML SEROLOGIE PP STERILE
- Număr anunț
- DA26289624
- Autoritate contractantă
- Universitatea Aurel Vlaicu din Arad (CUI 3519500)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.758,58 RON
- Valoare atribuită
- 3.758,58 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.