Atribuită
Cumpărare directă
OFERTA NR ANUNT: ADV1167919 PIRELLI 315/80 R22.5 TR25 156/150L 1 BUC = 1415.966 RON 4 BUC X 1415.966 RON = 5663.86 RON La livrare produsele vor fi insotite de: - factura fiscala; - certificate de conformitate; - certificate de garantie. Costul cu livrarea va fi inclus in pret. Plata se va efectua in termen de 30 zile de la primirea produsului Termen de livrare:24/48h Montajul si echilibratul sunt incluse in pret si se vor efectua la punctul de lucru Nurvil Tuning, autorizat RAR,de pe Bulevardul Dem Radulescu Nr.32 din Ramnicu Valcea, jud. Valcea.
- Număr anunț
- DA26293305
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI 16468149)
- Furnizor / câștigător
- NURVIL TUNING SRL (CUI 15903929)
- Cod CPV
- 34350000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.663,86 RON
- Valoare atribuită
- 5.663,86 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.