Atribuită Cumpărare directă

Scoala Profesionala ,,Constantin Argetoianu " , cu sediul in comuna Argetoaia , str. C-tin Argetoianu , nr. 225, tel /fax 0251452889 va solicita produsele regasite in descrierea dvs , conforme cu comanda transmisa anterior de unitatea noastra . Mentionam ca dorim transport gratuit.

Număr anunț
DA26280667
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA ,,CONSTANTIN ARGETOIANU,, (CUI 15153789)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.066,94 RON
Valoare atribuită
1.066,94 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.066,94 RON

din 1.066,94 RON estimat