Atribuită
Cumpărare directă
Termometru cu higrometru de cameră, cu următoarele specificații tehnice: - Temperatura: -10 ~ +50 C (-14 ~ +122 F ) - Umiditate: 10% ~ 99% - Rezolutie: Temperatura 0.1 C (0.1 F) - Umiditate: 1% RH - Precizie: Temperatura: 1 C (1.8 F) - Umiditate: 5% RH (40% ~ 80%) - Alimentare: 1 baterie tip AAA - Display LCD mare; - Multifunctional; - Consum redus de energie; - Acuratete mare; - Afiseaza temperatura, umiditatea si ora in mod simultan; - Memoreaza valorile MAXIME si MINIME; - Afisarea orei 12/24; - Masurare in grade Celsius sau Fahrenheit; - Functie de alarma; - Ceas si Calendar (luna si ziua); - Se poate aseza pe suprafete plane sau agata pe perete. Pachetul Contine: 1x Termometru cu higrometru conform specificatiilor de mai sus 1x Baterie AAA
- Număr anunț
- DA26272532
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI 10979365)
- Cod CPV
- 38414000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 125,65 RON
- Valoare atribuită
- 125,65 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.