Atribuită Cumpărare directă

UAT Negresti Oas doreste sa achizitioneze lucrari de reparații la sediul Primăriei Negrești Oaș (Corp A și Corp B) conform anuntului publicitar nr. ADV1166358/01.09.2020, ora 11:41.

Număr anunț
DA26293627
Autoritate contractantă
Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
Furnizor / câștigător
BASIC POINT SRL (CUI 28088054)
Cod CPV
45453100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
279.876,61 RON
Valoare atribuită
279.876,61 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

279.876,61 RON

din 279.876,61 RON estimat