Atribuită Cumpărare directă

Cataloage si diferite imprimate tipizate

Număr anunț
DA26296026
Autoritate contractantă
LICEUL ORTODOX SFANTUL NICOLAE ZALAU (CUI 11132791)
Furnizor / câștigător
ROLIB SRL (CUI 21321119)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
760,14 RON
Valoare atribuită
760,14 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

760,14 RON

din 760,14 RON estimat