Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de intretinere pentru Dacia Logan cu numarul de inmatriculare B64JYU si seria de sasiu UU1LSDJKH37720748: Manopera: Revizie 190.000 km 2.5 h x 88.24 lei Exotaxa 1.35 lei Piese: Dacia Oil plus Diesel 10w40 4l 1buc x 121.24 lei; Dacia Oil plus Diesel 10w40 1l 1buc x 32.60 lei; Filtru aer Motrio 1buc x27.63 eli; Filtru ulei 1buc x 32.69 lei; Cartus filtru motorina 1buc x 145.81 lei Total servicii: 581.91 lei + TVA. RAR HR NR 558/ 03.09.2020
- Număr anunț
- DA26294632
- Autoritate contractantă
- REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SRL (CUI 6682144)
- Cod CPV
- 50112200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 581,91 RON
- Valoare atribuită
- 581,91 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.