Atribuită
Cumpărare directă
Piese motounelte agricole Stihl: 1-Rezerva autocut 3.0mm-galben(Fir de mailon pt motocoase,Grosime 3 mm,se vinde la ml=100mlx0.67=67.00 2-Piulita cu guler M14x1.5=4bucx9.25=37.00 3-Palpator FS310-360=10bucx30.25=302.50 4-Antifoane Concept 24,reglabile=3bucx105.05=315.15 5-Ham universal Stihl.=2bucx201.69=403.38 6-Fir nylon-carbon PRO2,7mmx53M,=2rolex75.63=151.26 7-Cutit desis 300-3=6bucx121.01=726.06 8-Colt 3/8 13 RS(1buc lant MS211=25 colti,3buc lant MS231=90colti)=115coltix1.85=212.75 9-Sina 35cm,1.3MM3/8,MS2111bucx130.25=130.25 10-Autocut,46-2=2bucx88.24=176.48
- Număr anunț
- DA26283199
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
- Cod CPV
- 16800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.521,83 RON
- Valoare atribuită
- 2.521,83 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.