Atribuită Cumpărare directă

Advantan Milk 4tub/130.50 Baneocin pudra 4ct/95.41 Baneocin ung 15tub/357.80 Cicaderm ung 15tub/316.51 Cicatrol pasta 5tub/100.92 Diclofenac ung 20tub/275.23 Mydocalm 150mg 200cp/99.08 Neopreol ung 20tub/385.32 Nidoflor 15tub/316.51 Reuprofen 200mg 200cp/128.44 Tetraciclina ung 10tub/142.20

Număr anunț
DA26300869
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
RIANA-FARM SRL (CUI 2802337)
Cod CPV
33630000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.347,92 RON
Valoare atribuită
2.347,92 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.347,92 RON

din 2.347,92 RON estimat