Atribuită
Cumpărare directă
Hartie cu textura foarte fina care amplifica stralucirea culorilor si contrastelor, format A4, gramaj 80g/mp, mod de ambalare 500 de coli/top, dimensiunea 297x420 mm, grad albire peste 98%, opacitate foarte buna, se utilizeaza pentru copiatoare, imprimante cu laser si inject cu toner sau cartus negru.
- Număr anunț
- DA26292838
- Autoritate contractantă
- Jandarmeria Romana - U.M. 0260 Bucuresti (CUI 4192774)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30197642-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.630 RON
- Valoare atribuită
- 9.630 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.