Atribuită
Cumpărare directă
1.Nisip 0-8 mm = 20 tone( o masina) la U.M. 02305 TARGOVISTE, Str. I.E.Florescu, nr. 4-6 2.Balastru 0-100 mm = 38 tone( doua masini) la U.M. 02305 TARGOVISTE, Str. I.E.Florescu, nr. 4-6 3.Piatra sparta =93 tone(5 masini) la U.M. 02305 TARGOVISTE, Str. I.E.Florescu, nr. 4-6 4. Sort 8-16 mm= 38 tone( o masina la U.M. 02305 TARGOVISTE, Str. I.E.Florescu, nr. 4-6, o masina la Caminul militar de garnizoana, Bld. Unirii, bloc 81, Targoviste
- Număr anunț
- DA26318650
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA NR. 01263 TARGOVISTE (CUI 4279715)
- Furnizor / câștigător
- VOIMARMIL SERV S.R.L. (CUI 30761283)
- Cod CPV
- 14210000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.969 RON
- Valoare atribuită
- 8.969 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.