Atribuită Cumpărare directă

COD INTERN - 50119500 TSuprafata magnetica cu rama de aluminiu. Se livreaza cu accesorii pentru montare pe perete si tavita (30 cm). Pentru scriere se folosesc markere lavabile si pentru stergere burete uscat. Dimensiuni: 90 x 120 cm. PERSOANE DE CONTACT: IOSIF MARIA TEL.0786550313

Număr anunț
DA26288573
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 3126926)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30195900-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
118,89 RON
Valoare atribuită
118,89 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

118,89 RON

din 118,89 RON estimat