Atribuită Cumpărare directă

MANUSI NEPUDRATE NEGRE L 3X67,60; MANUSI FOLIE UNICA FOLOSINTA 100/SET 1X3,50; STICKER DEZINFECTATI MAINILE 5X2,90; STICKER PASTRATI DISTANTA 5X3,90; STICKER PURTATI MASCA 5X3,90; STICKER PASURI PREVENTIE 5X4,50; STICKER DELIMITARE DISTANTA OCTO 5X12,00; STICKER DELIMITARE DISTANTA PODEA 5X12,5

Număr anunț
DA26283563
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VEDEA (CUI 18990628)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
404,80 RON
Valoare atribuită
404,80 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

404,80 RON

din 404,80 RON estimat