Atribuită Cumpărare directă

Pachet reactivi hematologie : 4 bid Isotonac 4, 1 cleanac 3 1 cleanac 5 ,1 hemolonac 3 N, 1 HEMOLINAC 5N ,REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL DE HEMATOLOGIE NIHON CELTAC MEK SE VOR ELABORA 2 FACTURI CF COMENZILOR

Număr anunț
DA26289113
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
ROTEST SRL (CUI 13362371)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.130 RON
Valoare atribuită
6.130 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.130 RON

din 6.130 RON estimat