Atribuită
Cumpărare directă
CONTOR APA RECE ZENNER WPD DN65 R160 H63V PN16 T50 CU FLANSA 2 Buc 1430.46 2860.92 155332C CONTOR APA RECE ZENNER MNK-N DN32 R160 MID 100L/IMP CU RACORDURI 1 Buc 313.77 313.77 RACORD COMPRES. D. 40X1 1/4 FI 60410040040 2 Buc 6.34 12.68 0707178 ADAPTOR COMPRESIUNE CU FLANSA PN16 63MMx2" 1 Buc 106.35 106.35 SURUB CH M 16X60 20 Buc 1.34 26.8 PIULITA M 16 20 Buc 0.38 7.6 SAIBA M20. 20 Buc 0.25 5 1027010 Mufa egala galvanizata 2 1/2# 1 Buc 13.95 13.95 2189 NG REDUCTIE 2*11/2 1 Buc 4.8 4.8 1024132 Reductie galvanizata 2 1/2# x 2# 3 Buc 12.11 36.33 1128007 Niplu negru 1 1/4# 2 Buc 3.12 6.24 2390002 2380G07 ROB CU SFERA NI TORNADO PT GAZ F/F 1"1/2 ISO7 MANETA PLATA PLAST GALBENA -2380G0708 1 Buc 86.45 86.45 RACORD COMPRES. D. 50X1 1/2 FI 60410050050 1 Buc 10.08 10.08 45212160 RACORD RAPID AF 2 1/2 1 Buc 213.22 213.22 HO7RN-F 3X2.5 CBL 100 ML 5.04 504 TUB TERMO MPS10 19/6 1 Buc 11.26 11.26 RACORD COMPRES. D. 40X1 1/4 FE 60310040040 1 Buc 5.69 5.69 AQUACRAFT CONECTOR FURTUN CU SISTEM DE OPRIRE 13MM 550025 2 Buc 8.4 16.8 677887 CONECTOR ADAPTOR 1/2-3/4 1 Buc 2.77 2.77 434150 FURTUN PREMIUM SATINET 1/2 -12.5MM 30 ML 2.27 68.1 675690 CARABINA M8 2 Buc 1.93 3.86 HO7RNF 4X2.5 CBL 100 ML 6.45 645 PIESA BRANSARE PN 10 D. 75X3/4 61710075025 1 Buc 11.53 11.53 ROBINET DUBLU SERVICI 1/2- 11982 1 Buc 20.87 20.87 10810842 ZGZ01 ROBINET TRECERE FONTA 1/2 1 Buc 17.47 17.47 2360003 2370 ROB CU SFERA NI MISTRAL PT APA F/F 3/4" ISO228 FLUTURE ROSIE - 2370R2805 1 Buc 19.94 19.94 1028005 Niplu galvanizat
- Număr anunț
- DA26278465
- Autoritate contractantă
- Comuna Posta Calnau (CUI 3724520)
- Furnizor / câștigător
- I D M DINAMIC SRL (CUI 7037953)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.707,72 RON
- Valoare atribuită
- 5.707,72 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.