Atribuită Cumpărare directă

DIBLU NYLON+SURUB 8X40S DUOPOWER 555108 150 BUC DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc 1 PUN SET 10 BURGHIE METAL 2607019442 1 BUC SURUB RIG. AUTOFI. 212/3,5X45MM(500BUC) 1 CUT COLT INT PLINTA 10456-6012 ST SUTTER 4/S 2 SET ELEMENT IMB PLINTA 10456-6012 ST SUTTER 2 SET PROFIL ANTIC INC 270CM 3104 TR NIV 41MM 6 BUC MAMUT GLUE HIGH TACK ALB 290 ML 3 BUC PROFIL PVC L 25X25MM 2,75M 32018-H42 4 BUC PROFIL PVC L 15X15 MM 30122-101 ALB 2.5M 4 BUC PLINTA SMART FLEX 592 STEJ TUNDRA 2,5ML 8 BUC COLT INT PLINTA SMART 592 STEJ TND 2/SET 2 SET IMBINARE PLINTA SMART 592 STEJ TND 2/SET 3 SET PLINTA PARCH CANAL 10456-6012 ST SUTTER 8 BUC BOL 22CM INOX 1101401 1 BUC BOL INOX 20CM 1 BUC SURUB AUTOF 3,5X25 19678135025f2 50 BUC 2 PUN SNUR MOTOCOASE PROFIL PATRAT NHR24067Q 1 BUC BATERIE DECO SPALATOR P.M. BDC2A FERRO 2 BUC SUN BAZA 2USI + LAVOAR 50CM+OGLINDA 1 BUC BATERIE DECO LAVOAR BDC2 FERRO 1 BUC JOLLYFLEX +VENTIL 1"1/4 32/40 8056/V 5 BUC DOZATOR SAPUN LIMPIO CU SENZOR SD600S 4 BUC DOZATOR 1270 8 BUC DOZATOR INOX 500ML 1271 4 BUC CLASSIK COMPACT010 3/6+ C.PP UA K100-369 1 BUC CAPAC WC PP ALB ROMTATAY 5 BUC KOMFORT MEC.WC ALIM.LAT. 1/2" CR 2 BUC KOMFORT MEC.WC ALIM.LAT. 3/8" CR 2 BUC RACORD WC EXTENSIBIL INSERTIE INOX 1224 2 BUC TWIN PARA DUS 1JET+FURTUN 1,5M 9730105C 1 BUC DOTS PLAFONIERA LED 12W D260 NW 2 BUC HOFF BANDA IZOLER 20MX18MMX0,15 NEGRU 1 BUC NEON MASTER TL-D SUPER80 18W/865 14 BUC SET 4 BATERII VARTA R6 LONG LIFE 4106/4 4 SET SET COSURI MENAJERE OTEL 14L+5L 8 BUC PLASTINA COS GU

Număr anunț
DA26285467
Autoritate contractantă
Centrul Scolar de Educatie Incluziva Lacrima (CUI 8049492)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.713,15 RON
Valoare atribuită
4.713,15 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.713,15 RON

din 4.713,15 RON estimat