Atribuită
Cumpărare directă
1050438 RAFT SARMA 5 POLITE RISM300 5N 180X90X45 BUC 2,00 259,00 435,29 82,71 6000869 SURUB BETON VF 7.5X180 19419B0718000 BUC 24,00 2,80 56,47 10,73 1031825 BROASCA MD 498.38 CU CIL 16X20 L40 CROM BUC 4,00 14,45 48,57 9,23 6002552 CILINDRU 72 D UNI O OLV BUC 2,00 36,00 60,50 11,50 2014939 USA HORN DUBLA MARE BUC 1,00 28,62 24,05 4,57 7041115 ALBIO GEAM 750ML MUGUET BUC 1,00 5,91 4,97 0,94 7041113 ALBIO GEAM 750ML PASSION BUC 1,00 5,91 4,97 0,94 7041114 ALBIO GEAM 750ML LAVANDA BUC 1,00 5,91 4,97 0,94 7012634 CORAL GEAM SET 750ML BUC 1,00 6,77 5,69 1,08 7053445 DETARTRANT GEL RED 750 EFEKT BUC 2,00 8,83 14,84 2,82 7035860 DUCK DET.SOLID TOALETA 5IN1 MARINE 38,6G BUC 3,00 7,78 19,61 3,73 7054536 PROMO DEZINFECTANT+DETARTRANT BUC 2,00 14,48 24,34 4,62 7003342 REZERVA MOP BUMBAC 250G PC0646 BUC 5,00 4,71 19,79 3,76 7013028 FINO PUNGI GUNOI LD120 BUC 8,00 12,42 83,50 15,86 7057165 MANUSI VINIL F PUDRA MAR L PAC 100 BUC CUT 2,00 56,99 95,78 18,20 7045372 ARIEL AUTO WHITE&COLOR 10KG BUC 1,00 88,55 74,41 14,14 7013350 SACI MENAJ 60L 60X75 20BUC/ROLA ROL 10,00 2,55 21,43 4,07 7054173 LENOR FRESH MEADOW 1900ML BUC 2,00 17,18 28,87 5,49 7050285 LENOR SPRING AWAKANING 1900ML BUC 3,00 17,18 43,31 8,23 7055505 SAPUN LICHID DIAMOND AMIANO BUC 1,00 31,33 26,33 5,00 5L 7057372 PUR POWER APPLE 1200 ML BUC 3,00 11,76 29,65 5,63 7025043 BREF POWER AKTIV PINE 50 GR BUC 2,00 7,83 13,16 2,50 7025042 BREF POWER AKTIV OCEAN 50 GR BUC 3,00 7,83 19,74 3,75 7037186 BREF POWER AKTIV PINE FRESH DUO 2X50
- Număr anunț
- DA26304497
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CSURY BALINT AGRIS (CUI 17344157)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.476,88 RON
- Valoare atribuită
- 1.476,88 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.