Atribuită Cumpărare directă

Pergola este facuta din lemn brad,are dimensiunea : 4x4m. Grinzile sunt lipite din 3 parti.

Număr anunț
DA26291072
Autoritate contractantă
Municipiul Salonta (CUI 4593423)
Furnizor / câștigător
FEROMOB S.R.L. (CUI 15250404)
Cod CPV
39142000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.600 RON
Valoare atribuită
13.600 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.600 RON

din 13.600 RON estimat