Atribuită Cumpărare directă

1. Rola etichete 12x25mm, 1000buc/rola - 5 role 2. Post-it 75x75mm, 100buc/top, culori: bleu, roz, vernil, galben - 6 top 3. Post-it 38x50mm, 100buc/top; culori: bleu, roz, vernil, galben - 6 top 4. Marker CD 0,5mm, negru, permanent - 6 buc 5. Post-it stick 15x75mm, 100buc/top, culori: bleu, roz, vernil, galben - 6 top 6. Caiet matematică, 100coli, cu spira - 24 buc 7. Radiera, mai buna calitativ - 20 buc

Număr anunț
DA26302791
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU METALE NEFEROASE SI RARE-IMNR (CUI 2788151)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI 32329177)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
213,75 RON
Valoare atribuită
213,75 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

213,75 RON

din 213,75 RON estimat