Atribuită Cumpărare directă

Imprimanta laser monocrom XEROX Phaser 3020, A4, USB, Wi-Fi

Număr anunț
DA26313833
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului judetului Galati (CUI 3127450)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30200000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,02 RON
Valoare atribuită
252,02 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,02 RON

din 252,02 RON estimat