Atribuită Cumpărare directă

REPARATII IMPRIMANTE CONFORM FISELOR DE CONSTATARE NR.6143 / 08.09.2020 ; 6142 / 08.09.2020 ; 6128 / 14.08.2020 , 6126 / 30.07.2020

Număr anunț
DA26324819
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
Furnizor / câștigător
DATAMAX LINE SRL (CUI 16824238)
Cod CPV
50323000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
434 RON
Valoare atribuită
434 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

434 RON

din 434 RON estimat