Atribuită
Cumpărare directă
LOT 1 – Pachet materiale reparaţii: Membrană bituminoasă - 4 buc, Amorsă bituminoasă - 3 buc, Bidinea fir sintetic - 3 buc, Glet încărcare - 4 saci, Glet finisare - 1 sac, Vopsea lavabilă - 3 buc, Hidroizolaţie minerală, flexibilă - 1 buc, in conformitate cu formularul dvs transmis pe email si inregistrat la CJ Alba sub nr. 20161/08.09.2020 si cu Invitatia participare nr. 19874/04.09.2020. Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorităţii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA26296825
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.975,71 RON
- Valoare atribuită
- 1.975,71 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.