Atribuită Cumpărare directă

dispenser senzor 1000 ml 12 buc *151.26 lei dispenser sapun 500 ml 20 buc *12.61 lei talpite autoadezive 110 buc *8.40 lei autocolant pastreaza distanta 15 set *13.45 lei lampa UV 3 buc* 336.13 lei

Număr anunț
DA26296091
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MARIN PREDA (CUI 29374186)
Furnizor / câștigător
ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.201,46 RON
Valoare atribuită
4.201,46 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.201,46 RON

din 4.201,46 RON estimat