Atribuită Cumpărare directă

Primăria municipiului Slatina dorește să achiziționeze diverse produse necesare desfășurării în bune condiții a alegerilor pentru autoritățile administrației publice locale din data de 27 septembrie 2020.

Număr anunț
DA26333017
Autoritate contractantă
Municipiul Slatina (CUI 4394811)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.339 RON
Valoare atribuită
7.339 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.339 RON

din 7.339 RON estimat