Atribuită Cumpărare directă

Otto Premium Satin FR , 125g/mp , 3,15 latime ( taiat la jumatate ) Cod : L6669PGFS315.

Număr anunț
DA26282814
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02456 (CUI 31971658)
Furnizor / câștigător
LEYKOM IMPORT-EXPORT SRL (CUI 15687957)
Cod CPV
39563400-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.583 RON
Valoare atribuită
2.583 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.583 RON

din 2.583 RON estimat