Atribuită Cumpărare directă

VDI RACK 6U/600x450 NEGRU WALL-MOUNT 19'' H=36cm

Număr anunț
DA26280289
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA IASI (CUI 9768500)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI 5885051)
Cod CPV
32442200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
217,65 RON
Valoare atribuită
217,65 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

217,65 RON

din 217,65 RON estimat