Atribuită
Cumpărare directă
Primaria comunei Frumosu doreste sa achizitioneze servicii intocmire Documentatea cadastrala pentru Consiliul Local in vederea aprobarii si emiterii hotararii pentru terenurile fara constructii din domeniul public si privat în zona cu regim de carte funciara veche, pentru urmatoarele parcele: parte parcelă funciară 1245/1, și din o parte a înscris în CF 886, în S= 448 mp; (teren lângă Romario), parte parcelă funciară 587/1, și din o parte a înscris în CF 918, în S= 462 mp; (teren Maftei), parte parcelă funciară 586/1, și din o parte a înscris în CF 918, în S= 1963 mp; (teren spate magazin Ciocolata), parte parcelă funciară 192/2, și din o parte a parcelei clădire 2, ambele înscrise în CF 48, în S= 682 mp; (teren langa Dispensar) . Pretul mentionat este pe documentatie pentru un singur imobil pentru suprafata mai mica de 1 hectar, daca suprafata este mai mare de 1 hectar se adauga cate 100 lei la fiecare hectar in plus. Serviciul include urmatoarele: masuratori topografice in sistem stereografic 1970,identicare cadastrala,intocmire documentatie cadastrala si punerea la dispozitia Consiliului Local documentele si informatiile necesare. Masuratorile topografice se executa utilizand tehnica si aparatura de ultima generatie.
- Număr anunț
- DA26318800
- Autoritate contractantă
- Comuna Frumosu (CUI 4441409)
- Furnizor / câștigător
- MOROŞANU J. BOGDAN - INGINER CADASTRU (CUI 27234658)
- Cod CPV
- 71351810-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.200 RON
- Valoare atribuită
- 3.200 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.