Atribuită Cumpărare directă

Masca faciala de protectie FFP2, 3 straturi, 3 pliuri - masca de protectie cu certificare CE, confectionata din polipropilena 100%, cu sistem de prindere cu elastic dupa urechi. Se adapteaza usor la forma fetei datorita tijei nazale. Masca este de unica folosinta. Ambalre: 50 bucati/pachet

Număr anunț
DA26303206
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.4 CARANSEBES (CUI 28945543)
Furnizor / câștigător
SPARKLE IMPORT-EXPORT SRL (CUI 35756768)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat